WIELKANOC

Kalendarz nie kłamie, dobijamy do kresu sezonu 2018/2019. Spotkamy się jeszcze raz sobotę 27 kwietnia o godz.13.00. Dziś spotkanie wielkanocne z zajączkami, jajkami, sałatką, żurkiem, plackami i babkami. Oby w waszych domach było też tak bogato na stołach.

Słońce zachęcało amatorów kąpieli do tego, by się porozciągać na plaży i wskoczyć do wody. W wodzie tradycyjnie dzielenie się jajkiem i składanie życzeń, a i ekipa na brzegu ściskała się świątecznie. W piątek 26 kwietnia spotykamy się na podsumowaniu sezonu w Środzie Wlkp. Szkoda, że z prawie 170 członków klubu tak mało osób wpisało się na listę zabawową. Jeśli zabraknie deklaracji uczestnictwa, grill letni też stoi pod znakiem zapytania. Naprawdę nie chcecie się spotkać? Czy jest inny powód? Piszcie na forum, czekamy na opinie.

Wiem – robi się słonecznie i to widać nie tylko po ilości kąpiących ale i odwiedzających naszą stronę, spadek co tydzień o jakieś 300 osób, po umieszczeniu relacji z ostatniego spotkania, więc pewnie w maju nasza strona www, którą znacie od początku W.K.M.A zniknie z Internetu.

Przed nami jeszcze dwa tygodnie sezonu, zapraszamy na ostatnie spotkanie, nie odkładaj spotkania z nami do jesieni!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *