WITAJCIE W SEZONIE 2021/2022

Witajcie, po 15 miesiącach przerwy oficjalnie wznawiamy działalność i spotkania. Nie znaczy to, że siedzieliśmy cicho w domach. Spotykaliśmy się w mniejszych grupach, kąpaliśmy się, były też wspólne wyjazdy, spotkania itp.

COVID-19 NAS NIE POKONAŁ (choć mnie dopadł)! Nie dotarła do nas żadna informacja, by kogoś z nas ta choroba pokonała, więc miło będzie się co tydzień spotykać.

Zaczęliśmy od sprzątania  kąpieliska, niestety głównie po pseudo-wędkarzach. Teren wykoszony, wygrabiony, dno jeziora czyste. Dziękujemy grupie szturmowej za sobotnie porządki.


Niedzielne spotkania w tym sezonie zaczynamy o godz.10.00.


Co tydzień będzie ognisko, niestety ze względów sanitarnych na początek nie przewidujemy ciepłych posiłków i herbaty. Kontynuujemy miły zwyczaj poczęstunków urodzinowo/imieninowych itp.

W tym sezonie nie pobieramy składek członkowskich i nie prowadzimy zapisów do klubu.

Miło nam jednak będzie gościć wszystkich chętnych na ALASCE.

Kolejne informacje będziemy podawać na bieżąco na spotkaniach, no i jeśli mi pozwolicie być waszym kronikarzem na stronie www oraz Facebooku.

Dziś spotkanie nr 1 w deszczowej pogodzie, ale co tam… mors nie wymięka.

Ogniska w tym sezonie organizuje niezawodny o Tomasz z niegasnącym poczuciem humoru, nagłośnienie Sławek, mikrofon Guru Marek, Beata z kalkulatorem zadba o Alaska-Travel, no i ja pstryknę fotkę i wtrącę swoje ,,5 groszy”.


Do zobaczenia za tydzień, sprawdźcie czy lepiej w fotelu z pilotem czy z przyjaciółmi wesoło w jeziorze alaskowym.