WITAMY MROZY

Nic nam, że trzeba w domach palić, skrobać szyby samochodów – morsy się cieszą, że temperatura spada. To już późna jesień więc niech nikogo nie dziwi temperatura poniżej zera, lodu jeszcze nie widać, ale śnieg już w kraju się pojawił.

Marek tuż przed godziną 10.00 stwierdził, że jakoś mało was, ale z każdą minutą robiło się tłoczniej w alaskowym lesie. Bez poganiania, ale czas goni więc rozbieranko, wskakujemy w morsowe buty i rozgrzewka (sam pod okiem Tomka zrobiłem wymachy rękoma i parę przysiadów, no cóż w trosce o aparat jak on pajacyków nie wykonałem). Temperatura wody miała 6 stopni, tak więc sezon na morsowe selfi w wodzie rozpoczęty. Cóż, nasze panie nie tylko przed moim obiektywem pozowały. W wodzie dziś 86 osób w tym pięciu adeptów- najpierw przerażeni, a później z uśmiechem trzeba ich było z wody wyganiać.

Ogniskiem dziś zawiadywał Jarek dziarsko w dymie mieszając gęstą cebulową zwaną inaczej „zupą czterech wiatrów”. Na stole pyszności; na nic bieganie po lesie czy ćwiczenia, gdy później skosztujecie po kawałku z każdego z ciast. Lista klubowa rośnie 150-ty klubowicz tuż, tuż. Wolne jeszcze terminy dla chętnych do gotowania zupy – może Ty ze znajomymi się tego podejmiesz? Tak, tak TY!

Jadącym do Kołobrzegu przypominam, że trzeba wpłacić II ratę za wyjazd !!!

Zbliżają się święta, a my ruszmy z zbiórką dla DPS BRONISZEWICE – to dom prowadzony przez siostry Dominikanki, które opiekują się 56-oma niepełnosprawnymi chłopakami. Wejdźcie na stronę http://broniszewice.dominikanki.pl/ poruszcie wasze serca, bo każdy drobny gest, pomoc warta jest więcej niż wielkie współczucie. Będziemy zbierać to co najbardziej potrzebne tam – ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane i prześcieradła z gumką wymiar 90 x 200.

Dorota ruszy z maratonem zumby, gdzie zabawa ruch i zbieranie słodyczy – SŁODKOŚCI DLA DZIECIĘCEJ RADOŚCI więcej szczegółów już wkrótce!

 

{gallery}galerie/WITAMY-MROZY-2018-11-18{/gallery}

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *