POŁOWA SEZONU 2013/2014 – STYCZEŃ 2014

Jakby nie patrzeć połowa stycznia to połowinki naszego sezonu 2013/2014. Czas na małe podsumowanie.
Na liście klubowiczów widnieje prawie 150 osób. Trzeba być w niedzielę o 10:30, by do kąpieli z wszystkimi się przywitać. Zima jak na razie nie dostarcza nam dużo pozytywnych wrażeń, ale my się nie nudzimy. Za nami 12 kąpieli w Jankowie, 2 w Środzie Wielkopolskiej, 1 w Pobiedziskach, 1 w Kołobrzegu i dwie klubowe zabawy taneczne (i parę kąpieli nieoficjalnych bez klubu). Rekordowa ilość kąpiących się to 136 osób w Sylwestra (dane z 16 kąpieli), średnio kąpie się 86 osób (kąpał się też z nami tort).

Mamy na kąpielisku ławki, stół, kosz do śmieci – to wszystko od naszych klubowiczów, dodatkowo zrobione własnymi rękoma (wodę w jeziorze nawet bez aeratora mamy kryształową).
Klubowicze dobrze prezentują się w nowych, alaskowych kurtkach z imiennymi znaczkami. Co tydzień dzięki ofiarności naszych członków mamy ognisko z ciepłym posiłkiem i obfity stół.
Do sprzętów klubowych dołączyły dwa duże termosy, profesjonalny aparat fotograficzny z wyposażeniem, licznik morsowy, kolejna kolumna głośnikowa i szereg drobnych datków i gestów wsparcia dla klubu świadczących o tym, że każde spotkanie niedzielne wypada zaczynać słowami: ,,Chcielibyśmy podziękować… za…” Bezcennym jest, że nie dla chwały czy orderów w kolejnym tygodniu znów ktoś robi coś dla klubu.

Nasza strona internetowa w tym sezonie odnotowała 17700 odsłon, co daje średnią około 170 odsłon dziennie. Na niej dostępne jest 19 relacji z bieżącego sezonu (mam nadzieję, że obiektywnych).
Na naszym profilu na Facebooku polubiło nas kolejne 194 osoby. Fajnie, bo wzbudzamy największe zainteresowanie u kobiet w wieku od 25-34 lat! A nasi fani klikają z 14 krajów.
Między Królewskimi (Dębami) – ALEKSANDREM  I  ROBERTEM pojawiła się (Sekwoja) Królowa Dorota.
Tyle w skrócie suchych statystyk .

Czy jesteście zadowoleni? Uśmiechnięte twarze i liczby to jedne z wielu elementów, które mogą cieszyć, ale może czegoś zza mojego aparatu nie widzę? Macie pomysły na kolejne spotkania, działalność, integracje? Mówcie i piszcie na forum.

Wszystkim Wam dziękujemy za energię, poświęcony czas, wsparcie finansowe, uśmiechy, wspaniałą zabawę i zgranie. Tak jesteśmy też postrzegani na zewnątrz wśród innych klubów. Trzymajmy się tego w zdrowiu, oczekując tęgiej zimy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *