KĄPIEL W SŁOŃCU

Wielu z nas musi się niestety przyznać do porażki po niedzielnym spotkaniu, bo większość wychodzi z domu na świeże powietrze, by zażyć ruchu, nabrać kondycji, zgubić zbędne kalorie, a tu co? Na dzień dobry kuszący widok stołu uginającego się od ciast i tortów!

Tak to się stało, że zbiegło się w niedzielę parę rocznic i zwyczajowo Alaskowicze świętują też wesoło z klubowiczami. Marek zakazał opychania się przed kąpielą, wolno było tylko popróbować placków.

Komunikaty przy rozgrzewce oderwały wszystkich od stołu i wśród dymu z nad ogniska pojawiali się pierwsi gotowi do ćwiczeń: zbiorowych lub indywidualnych.

Woda miała 4 stopnie, więc już nas zadowala, można pływać lub postać i pogadać, strzelić sobie fotkę i to właśnie dziś zaczynamy: serię „Teraz my, my!”, bo często słyszę „Karol zrób nam zdjęcie!”. A gdy widzę twarze uśmiechnięte, żal mi was chować do archiwum klubowego.

Kolory skóry po kąpieli pokazują, kto jak długo stał w wodzie i jak głęboko. Dziś pojawiły się dwie nowicjuszki w tym jedna zwana z powodu swej ruchliwości przez rodziców ,,Sprężynką”  i ona też pretenduje do miana najmłodszej foczki sezonu. Brawo!

Fajnie, że niekiedy morsy mają swoje szatnie czy namioty do przebierania. My nasz las i ławki cenimy, bo to sposób na kolejne ćwiczenia, tym rzazem z utrzymania równowagi w różnych pozycjach.

Nad ogniskiem bulgotała dziś gęsta zupa gulaszowa i mimo, że bardzo pyszna, autorzy sukces przerzucali na wspólników. Jurek na Gabrysię, Gabrysia na Marcina, Marcin na Jurka. Dziękujemy całej trójce za inicjatywę, smak i przygotowanie!

W najbliższy piątek świętujemy wspólnie Andrzejki klubowe w restauracji MAXMARINA Środa Wielkopolska. Uczestnikom życzę szampańskiej zabawy, a wszystkich zapraszam na kąpiel Andrzejkową w kolejną niedzielę o godz. 11.00.

Zostały ostatnie wolne miejsca na wyjazd w lutym do Mielna – za te pieniądze nigdzie nie znajdziecie lepszych warunków i wesołej ekipy do zabawy oraz towarzystwa.

 Jeśli nas już znasz, to zobacz gdzie możesz z nami jechać:

 http://www.marina-mielno.pl/index.php?id=6

{gallery}galerie/KALORIE-W-SLONCU-2016-11-20{/gallery}

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *