ZACZYNAMY SEZON 2019/2020

Witam serdecznie, sezon nr.8 WKM ALASKA uważam za otwarty !

Jeśli wam nie nudne relacje ze spotkań zapraszam do śledzenia naszej strony co tydzień. Zacznijmy, piękna pogoda, cisza lasu, płaska tafla jeziora cóż nam potrzeba więcej by rozpocząć sezon ?

Dość licznie zjawili się miłośnicy morsowania, Marek przywitał wszystkich, a każdy z nas z osobna wyściskał się z uśmiechem na powitanie z ekipą.  Jeszcze widać letnią opaleniznę, jeszcze lanserskie okularki przeciwsłoneczne ale woda ma tylko 9 stopni więc to już czas morsowania.

Duża ekipa adeptów wysłuchała instruktarzu Marka , Zenek w kręgu rozpalił ognisko a stół zapełnił się słodkościami.
Trwają zapisy na listę klubową każde opłacenie składki promowane kubkiem do zupy. Kubek ten będzie oznaką opłacenia składki i śmiało z nim można podejść do ogniska i napełnić go zupą.

Składki jak co roku zbiera Irka i Asia.

Lucynka zapisuje chętnych do gotowania zupy.

Beatka zbiera zapisy i kasę na wyjazdy klubowe, no i jak co roku o gibkość i zwinność naszych ciał dbać będzie Dorota to ona będzie prowadzić nasze rozgrzewki.
No a dziś po rozgrzewce pierwsza kąpiel , moje obliczenia pokazały +/- 101 osób co mile zaskakuje. W wodzie pierwsze sesje zdjęciowe, pływanie z bojkami uskuteczniali goście z klubu Minus trenujący co tydzień w Kiekrzu. Dziś też w wodzie serwowane były pączki- co za rozpusta !
Po kąpieli przebieranka akrobatyczna i pakowanie. Stroje kąpielowe i mokre buty to nasze zajęcia na popołudnia niedzielne, tak więc sezon na domowe okrzyki-te buty długo jeszcze będą tu stały  ?!  też uważam za otwarty.
Nad ogniskiem kiełbaski , pychotka a na stole tort od Sławka i moje pączki to z racji naszych imienin.

Dziękujemy za życzenia i gromkie sto lat!

Wszyscy zapisani na listę klubową mają dostęp do forum , zapisujcie się czym prędzej bo w listopadzie zweryfikujemy listę z adresami i utracicie dostęp do szeregu ważnych informacji.

Zapraszamy za tydzień będzie pyszna zupka o smaku……… no i herbatka z dodatkiem……….

KAROL