STO PIĄTY DZIEŃ SEZONU

Tak to już 15 spotkanie w tym sezonie, a przed nami tylko 12 spotkań. Przeleciało nam pół sezonu nie wiadomo kiedy. Nie marnujcie już żadnej niedzieli, przybywajcie by spotkać się z nami w zimnej wodzie!

Średnio na każdym spotkaniu w wodzie przeszło 80 osób, zjedzone zjedzone 400 l zupy, kilka opakowań kiełbasy z nad ogniska i wypite morze herbaty, święta, Sylwester, wyjazd do Kołobrzegu, paczki świąteczne, akcja kartka na święta dla chłopaków i WOŚP – się dzieje, nie ma nudy. Nie zwalniamy, czekamy na każdy pomysł uatrakcyjnienia spotkań klubowych, a co za tym idzie na pomoc w ich realizacji.

Dziś morsy techniczne znów z piłami walczyły z lodem, by dla tak licznej grupy było wygodnie i bezpiecznie. Woda o temperaturze 1,1 stopnia, a powietrze 3 stopnie na plusie.  Dziś rozgrzewkę poprowadziła Lucyna, bo Dorota ze swoją skaczącą ekipą rozgrzewała morsy w Turku.

W wodzie dziś grupa w przeręblu gorąco pozdrowiła MARKA naszego morsa, który zachorował i pewnie w tym sezonie do nas nie dołączy, ale MARKU czekamy na ciebie! i jesteśmy z Tobą.

Gulaszowa w kociołku i tort na stole plus gorąca herbata – to wszystko znikało, bo zmarznięci po kąpieli potrafimy zejść co nie co.

Zamknięta lista wyjazdowa do górskiej Przesieki, program wyjazdu wkrótce na forum.

Do zobaczenia za tydzień.

 

{gallery}galerie/STO-PIATY-DZIEN-SEZONU-2019-02-03{/gallery}

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *