PIĘKNE KOBIETY WŚRÓD KWIATÓW

Dziś dwudzieste spotkanie w tym sezonie, jakże piękne, bo wśród lodu i słońca i połączone z świętowaniem Dnia Kobiet.

Dziś nie było wątpliwości, że nasze Panie będą w centrum zainteresowania, OK – zwiększonego zainteresowania, bo są w naszym klubie zawsze uwielbiane.

Na dzień dobry na stole czekały świeże pączki wśród kwiatów, a w kociołku nad ogniskiem Zbyszka i Zenka bulgotała zupa cebulowa, gęsta, że łyżka stała.

Trzeba było po raz chyba ostatni użyć pił i bosaków, by pozbyć się grubego lodu. Woda miała ok. 1 stopnia, a powietrze 14 stopni.

Rozgrzewka zawsze się przydaje i ostrożnie wchodziliśmy do wody. Czyniąc honory Pana dla Pań rozdawałem Paniom przy wejściu do przerębla kwiatki, nie zapominając o Dziewczynkach i Paniach na brzegu.

Sesje zdjęciowe w słońcu, przeręblu z kwiatami naszych uroczych foczek nie miały dziś końca i naprawdę trudno mi było wybrać, które zdjęcie ma się pojawić w dzisiejszej relacji.

18 MARCA – Alaskowe Święta Wielkanocne, spotkanie z jajkiem

25 MARCA – Wyjazd Alaski do Bobolic na spotkanie morsów, dla pozostałych spotkanie normalnie w Jankowie

02 KWIETNIA – W święta kąpieli w Jankowie nie ma, za to spotykamy się na Śmingus Dyngus w Środzie Wielkopolskiej, o godz. 13.00

07 KWIETNIA – zabawa klubowa kończąca i podsumowująca sezon

08 KWIETNIA – OSTATNIA KĄPIEL SEZONU 2017/2018

Trwa zbiórka podarunków by umilić święta w Domu pomocy sióstr Dominikanek w Broniszewicach. Zbieramy prześcieradła 90 x 200, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne i nawilżane.

Dołączysz i TY do darczyńców? Zbiórka jeszcze za tydzień na kąpielisku i oczywiście u mnie w domu.

 

{gallery}galerie/PIEKNE-KOBIETY-WSROD-KWIATOW-2018-03-11{/gallery}

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *