Najazd nastolatek na Alaskę

Pogoda sobotnia zapewne wpłynęła na wasze decyzje o tym czy jechać w niedzielę na kąpiel czy nie jechać. A tu w niedzielę w Jankowie niespodzianka bezwietrznie, choć już zimno daje się odczuć i bez czapki ani rusz. Dziś stół wypełniony prawie po brzegi ciastem, bo jak wiecie tu u nas taki zwyczaj jak w rodzinie rocznica, imieniny, urodziny itp. Warto więc poświętować i w klubie. Nasze 18-latki Agata, Agnieszka i Sylwia oraz Nadia, która jeszcze na miano 18 musi parę lat poczekać przywiozły kuszące ciasta, a i Iza z Zygmuntem z okazji 3 rocznicy dołączenia do Alaski zafundowali nam wielkiego drożdżowca.

W zastępstwie Marka może mniej perfekcyjnie, ale z mikrofonem pokierowałem dziś spotkaniem. Zaczęliśmy od rozgrzewki, a tam nieważne czy ci wychodzi, ważne byś miał uśmiech na twarzy i rozgrzał się przed kąpielą. Do wody weszło dziś 79 osób, a co niektórzy nawet ponurkowali. Kilka osób pod opieką Tomka zaliczyło pierwszą kąpiel nagrodzoną gromkimi brawami. Dla informacji Certyfikat Morsa można otrzymać po zaliczeniu trzech kąpieli w wodzie o temperaturze poniżej 5 stopni Celsjusza.

Kilka dziewczyn w maskach Weneckich bez operowej oprawy wykonało ekstremalne pozy, by się uwiecznić w obiektywach, a panowie choć bez masek też dumnie prężyli się przed obiektywami.

Nad ogniskiem gęsta zupka, którą dziś dzielił Jarek. Termosy z herbatą też miały powodzenie, ale by cieszyły co tydzień ktoś musi je zabrać i napełnić. Może to TY , tak TY !

 ZABIERZESZ JEDEN ZA TYDZIEŃ ?

Zagotować 8 l wody, wrzucić ekspresówki i dolać soku lub wycisnąć cytrynę – proste ? Nie patrzmy na innych, pokaż że to dla ciebie nie problem raz w sezonie to zrobić. Z góry dziękuję.


Charytatywny Maraton Zumby już 6 grudnia! Zapraszamy!

Idą święta, a my ruszamy z kolejną akcją pomocy. Dorota organizuje charytatywną zumbę ze słodkościami 2019-12-06 (Szczegóły na plakacie) tam będą zbierać słodycze dla R.D.D. Moja propozycja: kto nie może dotrzeć na tą imprezę może w niedziele 3/8/15 grudnia słodycze przywieźć do Jankowa, a Dorota przekaże je do Rodzinnych Domów Dziecka.

Do zobaczenia za tydzień.
Karol