Kwiaty dla Pań

Dziś bez zbędnych opisów, ŚWIĘTO KOBIET stało się głównym punktem programu. Nic w tej kwestii nie zmieniła nawet kontrola radarowa, która zabrała morsom trochę gotówki z portfeli, no cóż bywa.


8 marca 2020
Piękna pogoda, bukiety kwiatów i piękne panie TO NIEDZIELA 8 MARCA!


Rozgrzewkę dziś przeprowadziła Sylwia i udało się jej rozkołysać całą gromadę morsów. Do wody weszło 107 osób, w tym 3 nowicjuszy.

Kwiaty i życzenia nasze panie otrzymywały na plaży i w wodzie. Bardzo miło było mi wymieniać kwiaty na Wasze uśmiechy drogie panie. Zupka ogórkowa bulgotała w kociołku, którym „zawiadował” Jarek – trzeba przyznać, że zupa w wykonaniu Ani, Zbyszka i Kamila cieszyła się sporym powodzeniem. Na stole słodkości między innymi z okazji urodzin Doroty, wywiązała się dyskusja które to urodziny, konsensusem przyjęliśmy że Dorota ma coś między 17 a 19 lat.

Czas biegnie, już wiadomo, że sezon zakończymy 19 kwietnia. Natomiast dzień wcześniej odbędzie się zabawa kończąca sezon 2019/2020. Czy kolejny sezon zaczniemy w Jankowie, czy w nowym miejscu w gminie Kostrzyn? Decyzje zapewne zapadną niedługo.

Pozdrawiam i do zobaczenia
Karol