KWIATY DLA FOCZEK

Jak miło, że uwielbienie dla naszych klubowiczek udało nam się przedłużyć o parę dni (choć my tak naprawdę wielbimy je cały rok!).

Proszę, proszę, nocny przymrozek utworzył drobny lód na naszym jeziorze, co za kontrast dla wielkiego bukietu wiosennych tulipanów. Do stołu przyciągał zapach pączków, po lesie biegało coraz więcej morsów, a to nas cieszy, że nie tylko rozgrzewka przy muzyce, ale i biegi wciągają klubowiczów. Jakby nie patrzeć, idzie wiosna i lato, więc każdy myśli o tym, by dbać o kondycję i wygląd (bo cud diety to mit).

Dziś rozgrzewkę przeprowadziła Lucynka, ale by wszystkich nie zamęczyła, Marek wyznaczył jej limit.

Sam stanął na brzegu i obdarowywał każdą panią kwiatkiem, dostały je też wszystkie panie i dziewczynki kibicujące na brzegu. W szarym krajobrazie zrobiło się zaraz kwieciście i wesoło, a na twarzach pań uśmiechy. Nam panom też dostało się po buziaku z okazji dnia mężczyzny. Ot, i cała integracja.

Zupa dziś zawisła w kociołku nad ogniskiem z małym opóźnieniem, bo stojak jechał dziś okrężną droga, a zupa była proszę ja was z cyklu „kuchnie świata”, można powiedzieć z pogranicza Węgier, Rumunii i Bułgarii. Pikantna z klopsikami o tajemniczej nazwie „czorba”. Dziękujemy za trud gotowania i transportu.

Moi drodzy dla porządku: za tydzień 19 marca kąpiel w Jankowie w ograniczonym składzie klubowiczów, bo 66 osób jedzie zażywać kąpieli w górskich rzekach, a później tylko jeszcze cztery spotkania i koniec sezonu!

Zabawa kończąca sezon 2016/2017 odbędzie się 22 kwietnia tj. w sobotę w Środzie Wielkopolskiej.

Muszę dodać, że wczoraj na zaproszenie robiłem zdjęcia na pierwszym w Polsce triathlonie zimowym,

300 m metrów do przepłynięcia w lodowatej wodzie, 8 km biegu i 16 km jazdy na rowerze.

Wydaje się do pokonania patrząc na zdjęcia, ale uwierzcie, że temperatura zabierała na prawdę potężne dawki sił zawodnikom. Ukończyli pełen dystans wszyscy, może ktoś z naszych klubowiczów za rok się odważy? Fotorelacja w naszej galerii.

 

{gallery}galerie/KWIATY-DLA-FOCZEK-2017-03-12{/gallery}

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *