GORĄCZKA CZERWONEGO DYWANU

Stać się tak kiedyś musiało! Morsowanie zeszło dziś na drugi plan. W końcu na Alasce czerwony dywan importowany prosto z Cannes; zapowiadany pokaz mody stał się dziś faktem i HITEM dzisiejszego spotkania w Jankowie.

Krajobraz był prawdziwie zimowy, błyszcząca tafla lodu, dym ogniska i długi czerwony dywan to dla wszystkich na powitanie. Morsy techniczne dziś jakby w cieniu euforii pokazu mody robili swoje – dziękujemy chłopaki. Panie i pan gotowi do pokazu, ostatnie poprawianie beretów, strzepywanie moli z futra, zakładanie rogowych okularków po babci no i START!

Oj, było wesoło, migawki aparatów strzelały, aplauz widowni, gwizdy zachwytu, spadały futra, pokazywało się bikini i myślę, że pokazy Victoria Secret kupią od nas scenariusz. Dziękujemy modelkom za trud doboru kreacji i profesjonalne poruszanie się na wybiegu. Dystans do świata i poczucie humoru – tego nam nigdy nie brakowało, tak i było dziś i dzięki temu mogę powiedzieć, że towarzyszyła nam wspaniała zabawa.

Po pokazie mody rozgrzewka i do wody, która rozgrzana występem A-lasek miała dziś 1,5 stopnia Celsjusza, drugi efekt tego pokazu to ozdrowienie inwalidy, który porzucił kule na dywanie i pognał za modelkami!

Wszyscy zmieścili się w przeręblu, a licznik zarejestrował 93 osoby w wodzie.

Pojawił się dziś Piotrek, mors operator TVP, ale nie zaliczam mu dziś kąpieli, bo nie zabrał ze sobą swoich chłopaków.

Halo, halo Kostrzyn! Stasiu – już pora zakończyć to łapanie powodów do L-4 i 19 lutego zameldować się w Jankowie.

Za tydzień grupą 75 osób ruszamy na zlot morsów do Mielna. Start autokaru – piątek 10.02.2017 o godzinie 5.15 ul. Nekielska,  Środa Wielkopolska. Więcej informacji na forum.

W Jankowie kąpiel jak zwykle odbędzie się o 11.00 w niedziele, choć pewnie w mniejszym gronie.

{gallery}galerie/GORACZKA-NA-CZERWONYM-DYWANIE-2017-02-05{/gallery}

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *