TYDZIEŃ PO

Jeszcze tydzień temu cieszyliśmy się z sukcesu naszych licytacji, zbiórki do puszek, wesołego spotkania mimo niezbyt przyjaznej pogody. Tak to był nasz WSPÓLNY sukces. Niestety wieczorem zmącony brutalnym atakiem szaleńca na takiego samego wolontariusza jak my. Na człowieka otwartego na świat przyjaznego dla ludzi i jak my grającego z WOŚP od lat.

Poniedziałek odarł nas ze złudzeń. Paweł Adamowicz zmarł, a Jurek Owsiak obwiniany za całe zło tego świata złożył rezygnację. Tak, wiem – to strona morsowa nie TVN czy TVP, ale żyliśmy tymi wydarzeniami wszyscy, bo zginął jakby członek naszego klubu lub sąsiad i wybaczcie, że dzisiejsza relacja nie będzie o radości spotkania, tańcach, a i zdjęcia w czarnych ramkach. Tak była dziś pyszna zupka, sporo ciasta, pierwszy lód, 86 osób w pierwszym w tym sezonie przeręblu i kolejne certyfikaty, ot i tyle, nie robiliśmy minuty ciszy, czarnych szarf itp. Bo każdy musi to przeżyć w własnej głowie, tak i ja.

Może to tylko moje osobiste odczucia i wielu się z nimi nie zgadza, może jestem nie zawsze obiektywny, zawsze mi to możecie powiedzieć napisać. Ba, nawet odciąć od mediów Alaskowych, ale nie da się mnie zmienić. Już za tydzień wracamy do starego szablonu choć może (mam nadzieję) w Nas i naszym codziennym życiu coś zacznie się zmieniać na lepsze?

 

{gallery}galerie/TYDZIEN-PO-20-01-2019{/gallery}

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *