ROZPOCZYNAMY PRAWDZIWE MORSOWANIE

Temperatura wody spadła do 5 stopni tak więc wg naszych kryteriów to teraz zaczynamy prawdziwe morsowanie.

Dziś kolejne 10 osób zapragnęło spróbować czym jest kąpiel w zimnej wodzie. Instrukcje i teoria z Markiem na plaży, ale to co najważniejsze, by zacząć jest w głowie każdego – pamiętajcie!

Już wkrótce na naszej stronie praktyczny poradnik co jest niezbędne, by morsować z przyjemnością i bezpiecznie. A w naszym lesie dziś jak co tydzień było ciasno i kolorowo, rozbieranie w dźwiękach muzyki no i rozgrzewka. Licznik na brzegu zachęcał kolejne osoby do wejścia, nowicjusze pod kontrolą, a stare morsy dziś nawet grupowo zanurkowały. Tak, tak, woda w tej temperaturze już kłuje skórę i chwilowo odbiera oddech, człowiek odruchowo staje na palcach, ale i tak najprzyjemniej jest w chwili, gdy zanurzymy się do ramion.

W przerwie część potańczyła sobie na plaży, a część pobiegała po lesie i potem drugi raz do wody. Po wyjściu dokładnie widać na skórze głębokość zanurzenia. Nad ogniskiem dziś serowa z pieczarkami, a na stole kuszące słodkości. Z gospodarczych informacji mamy już dostępną tylko dla nas toaletę, którą wynajęliśmy na cały sezon, dla wszystkich klubowiczów mamy też silikonowe składane kubki, bo ekologia też wpisana w nasze działania i czas odchodzić od kubków jednorazowych. Dotarły do mnie pierwsze podarki świąteczne dla chłopaków z http://broniszewice.dominikanki.pl/ Będę je jeszcze zbierał do 16 grudnia włącznie (ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane, prześcieradła z gumką 90 x 200).

To tyle i do zobaczenia za tydzień. Zaproście znajomych na nasz profil Facebookaa i do odwiedzania naszej strony morsowej.

 

{gallery}galerie/ROZPOCZYNAMY-PRAWDZIWE-MORSOWANIE-2018-11-25{/gallery}

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *