NA POCZĄTEK PORZĄDKI

Witam u początku sezonu 2019/20120. Zanim zaczniemy oficjalnie sezon trzeba jak co roku posprzątać po letnikach i pseudo-wędkarzach. Ekipa pojawiła się w sobotę bardzo liczna, pogoda dopisała więc w ruch poszły worki, rękawice i sprzęt.

Czegóż tam nie było –butelki , rozbite szkło, worki jutowe, siatki pety itd. Wstyd że aż tak można nabałaganić ! No nic to, pozbieraliśmy, pograbiliśmy ba ekipa sprawdziła nawet czystość dna jeziora na kąpielisku. Miejsce na ognisko gotowe i bezpieczne dla okolicy.

Stół i ławki przetrwały. Zbudowaliśmy tylko Eko-stojak na worki do
śmieci. My zawsze zabieraliśmy i będziemy je zabierać po spotkaniach ze sobą. W tym roku by być bardziej proekologiczni odchodzimy od styropianowych kubków do zupy. Każdy klubowicz otrzyma kubek na własność i kubek taki będzie w tym roku symbolem dumy przynależności do klubu. Otrzyma go każdy który opłaci PEŁNĄ składkę roczną.
Na sobotnim spotkaniu raczyliśmy się herbatką od Agi i Darka oraz pączusiami jak wieś niosła od Grzeczki. Ponoć za tydzień będziecie mieli okazje otwierając sezon popróbować słynnych pączków z Średzkiej Kokosanki a nad ogniskiem zaskwierczą kiełbaski.
Jak na razie nie mamy zezwolenia aby zjazd na parking w lesie rozmowy z nadleśnictwem trwają mamy nadzieje że nasza troska o teren Alaski w kwestii porządku i bezpieczeństwa będzie w tych rozmowach doceniona.
Reasumując dziękuję wszystkim za pomoc w porządkach przedsezonowych i zapraszam w niedzielę 2019-11-03 na rozpoczęcie 8 sezonu naszego klubu.