JAJECZKO Z CIŚNIENIEM

Dziś na kąpielisku pierwsi zjawili się goście z Centrum Medycznego Jerzykowo. To oni posprzątali kąpielisko z gałęzi i śmieci pozostawionych przez sobotnich imprezowiczów. Wszystkich przybywających witał baner reklamowy Centrum wraz z uśmiechniętym personelem.

Dziś okazało się, że stół był za mały na potrawy wielkanocne, nie było święconki, ale bogactwo potraw i koloryt zachwycały. Po kąpielisku chadzała pani Zajączek (Magda) i każdy z koszyka mógł poczęstować się czekoladową pisanką.

Dorota mimo posiadania certyfikatu na razie nie zaprosiła nas na trampoliny i pozwoliła poćwiczyć na plaży, przed rozgrzewką wszystkim służby medyczne zmierzyły ciśnienie i temperaturę. W wodzie dziś tradycyjne odbyło dzielenie się jajkami, których było chyba ze dwie kopy, Na zdjęciach widać, że smakowały i o cholesterolu nikt nie myślał. Woda o temperaturze 9 stopni za bardzo nas nie wychłodziła, bo po wyjściu powtórka badań nie wykazywała hipotermii.

W kotle bulgotał żurek jakże smakowity i świąteczny; gdzieś tam zapach chleba z pasztetem z gęsi, hmmm… chyba też z dodatkiem kamfory, bo zniknął błyskawicznie. Jubileuszowe ciasta Benia, Przemka, Tomka i Zenka pojawiły się w takiej ilości, że i pewnie 170 członków klubu nie potrafiłoby ich pochłonąć.

Poznaliśmy ofertę i zamierzenia współpracy z naszym klubem Centrum Medycznego i Apteki Panaceum. Dziękujemy, na pewno te współdziałanie da nam wszystkim korzyści.

SKŁADAM WAM WSZYSTKIM MORSY I NASI SYMPATYCY

 W IMIENIU KLUBU I SWOIM

ŻYCZENIA

SPOKOJNYCH, RADOSNYCH I POZBAWIONYCH TROSK I WAŚNI

ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

 

{gallery}galerie/JAJECZKO-Z-CISNIENIEM-2017-04-09{/gallery}

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *