A LÓD NA ALASCE MA SIĘ DOBRZE

Fantastycznie, bo mimo ocieplenia lód u nas na kąpielisku ma się dobrze. Zaskoczeni? No i dobrze, bo co to za morsowanie bez lodu w lutym?

Dziś muszę się przyznać, dumnie wyciągnąłem aparat i przy pierwszym zdjęciu doznałem olśnienia – karta została w domu! Czas chyba na leki na koncentrację, myślę że w Przesiece je do organizmu dostarczę, no cóż jakość zdjęć dziś nie taka, ale są. Idąc dalej: mors-łyżwiarz naprawił nasza lampę błyskową (wielkie dzięki!). Dla informacji relację z Przesieki po raz pierwszy napisze osoba, która zadeklarowała mi pomoc w kryzysowych sytuacjach, dzięki temu że to jak na razie incognito, będziecie obserwowani przez kogoś innego, może być wesoło, a zapowiada się integracja na bardzo wysokim rodzinnym poziomie.

Dobra, krok w tył ognisko i tort na stole i morsy, morsy, morsy – dziś słoneczna pogoda przygoniła sporo osób, ba pojawił się nawet nasz flagowy mors w kapeluszu, który w tym sezonie nas zaniedbuje. Dorota z niedoścignioną perfekcją zachęciła do rozgrzewki, a my mniej czy raczej o wiele mniej zgrabnie próbowaliśmy nadążać za jej tempem. Dziś bez cięcia lodu, ale tafli trzeba było się pozbyć, by się nie poranić i w taki to przerębel weszło dziś 89 osób. Ostatnie już chyba zdjęcia z lodem i wodą z lekka kłującą. Nad ogniskiem HIT sezonu zupa porowa, hm taka poezja mogła wyjść tylko damom dworu. Dziękujemy!

Tort od jubilatów plus miska czekolady własnej roboty od jednej z foczek, 1500 kalorii na jednego morsa, do domu trzeba by wracać truchtem. Za tydzień na Alasce kąpiel w kameralnym gronie, bo klubowicze ruszają w piątek dużą grupą ku kąpielom w górskich potokach.

ROZLICZAMY PODATKI

ALASKOWICZOM POLECAM

1.KRS 0000239124

cel szczególny -KOŁO OWIŃSKA

Prowadzone przez Ulkę Zaworską

 

2.KRS 0000037904

Cel szczególny-12761 AGNIESZKA GOŁĘBNIAK

Córka ZENKA GOŁĘBNIAKA

 

3.KRS 0000382243

Cel szczególny DPS BRONISZEWICE

Siostry Dominikanki które dobrze znacie

4.KRS 0000186434

Cel szczególny 343/L JAKUB LEWANDOWICZ

Chłopak o pomoc dla którego zaapelował firma wspierająca nasz klub.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *